line

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

Apiterapia

Apiterapia jest to metoda profilaktyki, pielęgnacji i leczenia przy pomocy produktów pochodzenia pszczelego takich jak: miód pszczeli, propolis (kit pszczeli), pyłek pszczeli, mleczko pszczele, kit.

Produkty pszczele stanowią dla człowieka bogactwo cennych właściwości.
Większość wykazuje działanie antybakteryjne, regeneracyjne (przyspieszające odtworzenie tkanek), detoksykacyjne, uodparniające, znieczulające. Oddziałują na cały organizm powodując ogólną poprawę samopoczucia i utrzymaniem organizmu w zdrowiu i świetnej formie. Wspomagaja pracę naszego mózgu i redukują stres.

SenseSPA to pierwsze w Polsce SPA, w którym kompleksowo wykorzystujemy właściwości miodu i produktów pszczelich do pielęgnacji zdrowia i urody. Inspiracją dla nas jest  tradycja regionu znanego z produkcji miodu i związanego z apiterapią. 

W ramach apiterapii przygotowaliśmy m.in.:
- oczyszczająco - wygładzające okłady z miodu w jedynym na świecie Apitarium - specjalnej łaźni miodowo - ziołowej, 
- silnie witalizujący masaż miodem lub pyłkiem pszczelim
- antystresowy seans w Apiforium,
- warsztat miodowy z degustacją w Apitece
 
Czerpiemy z natury wykorzystując do zabiegów nie tylko miód i produkty pszczele, ale również inne składniki naturalne – korę dębu, sól, aloes, mleko, winogrona, czekoladę, szlachetne błota i glinki oraz zioła.
 
Korzystamy ponadto z nowoczesnych technologii, aby stworzyć kompleksowe i efektywne programy zorientowane na konkretny cel. Do współpracy dobraliśmy marki kosmetyczne gwarantujące jakość i wymierny efekt zabiegów SPA.

Pakiety Promocyjne

hoteldebowy - Wellinclusive
Wellinclusive
Od 320 zł/os/noc »
hoteldebowy - 3+2=3
3+2=3
6 dni, Od 960 zł/os »
hoteldebowy - Wakacje 3/6/7/10 dni
Wakacje 3/6/7/10 dni
Od 298 zł/os/noc »