Przyjęcia okolicznościowe

Bankiet to uroczysty i wystawny obiad lub kolacja dla większej liczby osób, wydany dla uczczenia jakiejś osoby albo wydarzenia. Na takie przyjęcie przybywają wyłącznie osoby zaproszone.

Choć bankiet to przyjęcie o charakterze oficjalnym, może mieć różny przebieg.

Czasem jest to raczej skromne i mało uroczyste przyjęcie gdzie goście obsługują się sami korzystając ze stołów bufetowych. Organizowany jest zwykle w godzinach wieczornych z okazji pożegnania lub przywitania ważnych gości, podczas konferencji czy zjazdów. Taka forma pozostawia gościom swobodę przemieszczania się, jednak nie jest dla nich tak komfortowa jak bankiet zasiadany. Również menu buduje się z uwzględnieniem faktu, że potrawy spożywane są na stojąco.

Najbardziej ekskluzywną forma bankietu jest bankiet zasiadany. Tego typu wydarzenia towarzyszą szczególnym uroczystościom, takim jak wesela, bankiety służbowe, konferencje, czy bankiety gwiazdorskie, więc zapewniać mają szczególny komfort.
Dla takich wydarzeń rezerwuje się na ogół najbogatsze i najbardziej wyszukane menu.

Istnieje również możliwość zorganizowania bankietu o charakterze mieszanym. Lokal podzielony jest wówczas na kilka części – największą z nich przeznacza się, żeby zapewnić gościom swobodę przemieszczania się i spotykania, tylko niewielka cześć sali zajęta jest przez stoły z bufetem i stoły pomocnicze, przy których spożywa się potrawy.

Nasz Hotel przygotowany jest do organizacji najbardziej ekskluzywnych bankietów do 200 osób.

Zorganizujemy każdy rodzaj imprezy

przyjęcia urodzinowe
przyjęcia imieninowe
chrzciny
przyjęcia komunijne
spotkania jubileuszowe
wigilie
przyjęcia świąteczne
studniówki
przyjęcia dla dzieci

 

Propozycje menu

menu obiadowe

 

Serdecznie zapraszamy.

Pakiety Promocyjne

hoteldebowy - Wellinclusive
Wellinclusive
Od 320 zł/os/noc »
hoteldebowy - 3+2=3
3+2=3
6 dni, Od 960 zł/os »
hoteldebowy - Wakacje 3/6/7/10 dni
Wakacje 3/6/7/10 dni
Od 298 zł/os/noc »