Morderstwo w Bielawie

Przenieś się do lat 40-tych ubiegłego wieku. Znajdź się w Langenbielau (dzisiejszej Bielawie), gdzie przestają obowiązywać zasady prawa. Poprowadź śledztwo, którego przyczyną jest śmierć ważnej osobistości miasta, krewnego tutejszych zakładów włókienniczych, a stawką reputacja, a może nawet i życie znanego w całym mieście komendanta policji Bernarda Schmidta. 

Wykorzystaj umiejętność kojarzenia faktów, logicznego i kreatywnego myślenia, zdolności wykonywania zadań pod presją czasu innych drużyn.

Zapraszamy do Hotelu Dębowy, niegdyś willi należącej do rodziny Dr Wolfganga Dieriga- właściciela bielawskich zakładów włókienniczych. Surowe, stylowe wnętrza hotelu, piękny park, sekretne zakamarki oraz tajemniczy goście willi- wszystko to nada zabawie niepowtarzalny klimat, znany z kryminałów Agathy Christie, czy powieści wojennych.

 Gwarantujemy emocjonującą przygodę, będącą niczym film, w którym to Wy zagracie główne role !

Pakiet obejmuje:

- 2 noclegi w komfortowych pokojach Hotelu Dębowy w formule wellinclusive* (patrz niżej)

- piątkowy wieczór z kryminalnym dreszczykiem wprowadzający w klimat morderstwa

- emocjonującą grę terenową „Morderstwo w Bielawie”

- kolację w Domku Grillowym wieńczącą niesamowitą przygodę

* Wellinclusive oznacza w DĘBOWYM dokładnie tyle, ile potrzebujesz dla Twojego pełnego komfortu, przyjemności i relaksu. Oprócz noclegu w wybranym przez Was pokoju, w cenie zawarty jest:

- całodzienny pakiet kulinarny – od porannej kawy, przez ekskluzywny bufet śniadaniowy i wellness lunch, aż po wyśmienitą kolację..

- miękki szlafrok i kapcie na czas pobytu

- bezpłatny monitorowany parking oraz Internet bezprzewodowy na terenie obiektu

 

Istnieje możliwość rezerwacji bez noclegu (gra terenowa „Morderstwo w Bielawie i kolacja w Domku Grillowym) w cenie 290 PLN za os.

Hotel zastrzega sobie możliwość anulacji pakietu z powodu zbyt niskiej frekwencji.

Skontaktuj się z nami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie:

 

Magdalena Gołomska, tel.533 235 644, e-mail: magdalena.golomska@hoteldebowy.pl

 

telephone074 833 10 31