line

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

O hotelu

Witamy Państwa w Dębowy Hotel|Event|SPA!

Hotel mieści się kompleksie obiektów otoczonych 10-cio hektarowym angielskim parkiem, położonych u podnóża Gór Sowich, w południowej części województwa dolnośląskiego. Od Wrocławia dzieli nas tylko 50 km.
Wyjątkowa atmosfera oraz najwyższy poziom usług zapewniają relaks i udany pobyt.
Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących sobie komfort, elegancję i spokój, a jednocześnie chcących spędzić czas aktywnie. Podczas pobytu można wybrać się na wycieczki szlakami Gór Sowich.
W hotelu udostępniamy rowery, samochody terenowe, quady, trikke oraz sprzęt narciarski w sezonie zimowym. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia  atrakcji turystycznych, w które obfituje nasz region.

Hotel to kilka obiektów  otoczonych dziesięciohektarowym zabytkowym parkiem.

 Pałac Dębowy

mieści się w  pieczołowicie odrestaurowanej w 2001 roku i dodatkowo  odświeżonej w 2014 roku dawnej willi fabrykanckiej.  Znajdą tu Państwo pokoje standardowe, stylowe de luxe, apartamenty oraz pokój przystosowany dla osoby  niepełnosprawnej. W tym budynku znajduje się także nasza  restauracja, miejsce idealne na organizacje kameralnych  spotkań rodzinnych i biznesowych.

 

Rezydencja Dębowa

Dawna willa fabrykanta Heinza Rosenberga została wybudowana w 1904 roku w stylu secesyjnym, na terenie należącym wcześniej do Wolfganga Dieriga. Budową kierował bielawski przedsiębiorca budowlany E. Weber.

Willa posiada bogaty detal architektoniczny w formie opasek okiennych, wzorników, rozet i płaskorzeźb z girlandami.Walory estetyczne budynku oraz architektoniczne to idealny przykład nurtu Jugendstil rozwijającego się na początku XX wieku.

 

 Sala Dębowa

wybudowana w 2011 roku, elegancka i nowoczesna sala to  przepięknie zlokalizowana sala na terenie parku wpisanego  do rejestru zabytków. Urokliwa okolica oraz profesjonalnie  przygotowany i wyposażony obiekt jest wymarzonym  miejscem do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń,  konferencji, przyjęć okolicznościowych takich jak wesela i  bankiety.

 

Domek Grillowy

usytuowany w Parku 100 m od hotelu wyposażony jest  w sprzęt muzyczny, ogrzewanie, posiada parkiet do tańczenia.  Jest niezastąpionym miejscem do organizacji mniej formalnych spotkań firmowych, rodzinnych i towarzyskich. Domek grillowy pomieści do 100 osób natomiast na terenie parku istnieje możliwość zorganizowania imprez plenerowych na kilkaset osób.


Oferujemy wysokiej klasy pokoje dla gości  chcących spędzić wspaniałe chwile na Dolnym Śląsku, właszcza w Sudetach.

Daniami polecanymi przez Szefa Kuchni możemy delektować się w eleganckiej Restauracji, wiosną i latem również w ogródku otoczonym unikatowymi nasadzeniami.

Jeśli planujesz pełen atrakcji weekend lub organizację imprezy firmowej  na wysokim poziomie, z przepysznym wyżywieniem i komfortowymi noclegami, Dolny Śląsk, a przede wszystkim Dębowy Hotel|Event|SPA to dobry kierunek.

O wysokim poziomie usług świadczy zadowolenie naszych gości.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Dębowy Hotel|Event|SPA.
 

Pakiety Promocyjne

hoteldebowy - Złota jesień - ceny spadają !
Złota jesień - ceny spadają !
Od 256 zł/os/noc »
hoteldebowy - 3+2=3
3+2=3
6 dni, Od 960 zł/os »
hoteldebowy - Wellinclusive
Wellinclusive
Od 192 zł/os/noc »