line

Newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

Sale weselne

Dębowy Hotel|Event|SPA dysponuje 3 salami, każda utrzymana w innym klimacie ale wszystkie zlokalizowane na terenie parku wpisanego do rejestru zabytów:

- Sala Dębowa oddana w czerwcu 2011 roku,  przeznaczona dla przyjęć weselnych od 100 do 160 osób. Jest to nowocześnie wyposażona sala z najwyższej jakości nagłośnieniem, klimatyzacją, wentylacją oraz profesjonalnym oświetleniem.
Ślub to szczególnie radosne wydarzenie, a perfekcyjnie przygotowane przyjęcie wesele to marzenie wielu młodych par. Sala Dębowa to niewątpliwie idealne miejsce na zorganizowanie przyjęcia weselnego, które pozostanie długo w Państwa pamięci. Eleganckie wnętrza oraz zielone otoczenie sali ze starym drzewostanem i panoramą gór gwarantują komfort, nadzwyczajną atmosferę oraz stanowią niebanalne tło do zdjęć.

- Sala w Rezydencji Dębowej dla przyjęć weselnych od 60 do 100 osób. Stylowa klimatyzowana sala w stuletnim budynku, mająca swój niepowtarzalny klimat i urok.

- Sala w Pałacu idealna dla kameralnych spotkań do 40 osób.

Barwne kompozycje kwiatowe i światło świec nadają przyjęciu niepowtarzalny klimat i nastrój, a profesjonalnie przygotowany personel gwarantuje zadowolenie Gości.


Więcej zdjęć sal weselnych dostepnych w galerii.

Serdecznie zapraszamy.

Pakiety Promocyjne

hoteldebowy - Wellinclusive
Wellinclusive
Od 320 zł/os/noc »
hoteldebowy - 3+2=3
3+2=3
6 dni, Od 960 zł/os »
hoteldebowy - Wakacje 3/6/7/10 dni
Wakacje 3/6/7/10 dni
Od 298 zł/os/noc »