Biowellness i SPA

Przyjazd
28. 09
Wyjazd
29. 09
  1. Naturalnie dla przyjemności
  2. Biowellness i SPA
  3. Biowellness i SPA

Filozofia Biowellness

Tutaj możesz wymagać spokoju...Cisza, śpiew ptaków, szelest drzew, delikatna muzyka...
tu odnajdziesz równowagę. Ofertę Dębowego skomponowaliśmy w ten sposób, aby wypoczywać i rewitalizować siły. Przestrzenie stworzyliśmy tak, aby edukowały, inspirowały i zachęcały do autoodnowy, regeneracji, aktywności, czy zdrowego odżywiania ​

Wybrany przez ekspertów magazynu Eden

Najlepszy Wellness Hotel w Polsce

Nasz hotel został nagrodzony w kategorii Najlepszy Obiekt Wellness podczas gali Perfect SPA Awards

Jurorzy docenili wyróżniającą Hotel Dębowy zewnętrzną strefę biowellness, zlokalizowaną w pałacowym, historycznym parku. Tworzy ją Apiforium, czyli unikatowa w skali kraju, saunowa strefa regeneracji i redukcji stresu oraz wyjątkowy biostaw – naturalnie uzdatniany, czynny cały rok zbiornik. Pełni funkcję basenu lub stanowi element chłodzący dla rytuałów i ceremonii saunowych.

Zewnętrzna

Strefa Biowellness

To nasza Dębowa saunowa strefa regeneracji i redukcji stresu zlokalizowana w pałacowym Parku.

Sauna fińska dla 20 osób oraz studio głębokiego wypoczynku, w naturalnej atmosferze eterów pochodzących z limby alpejskiej, otoczone tarasami wypoczynkowymi, nad wyjątkowym dla hartowania zdrowia i ciała biostawem kąpielowym.

Zobacz więcej.

zgodnie z naturą

senseSPA

senseSPA to pierwsze w Polsce SPA, w którym kompleksowo wykorzystujemy właściwości miodu i produktów pszczelich do pielęgnacji zdrowia i urody. Inspiracją dla nas jest tradycja regionu znanego z produkcji miodu.

Wykorzystujemy do zabiegów również inne składniki naturalne- sól, aloes, winogrona, czekoladę, szlachetne błota i glinki oraz zioła.

Zobacz więcej.

Aktywny

Relaks

Pobyt w Dębowym to nie tylko nocleg.

Poza relaksem gwarantujemy naszym Gościom także niecodzienne przeżycia oraz możliwość nauki nowych umiejętności. Specjalnie przygotowane codzienne harmonogramy obejmują atrakcje z trzech różnych obszarów: ruchowe, integracyjne oraz edukacyjne. Mają one na celu stworzenie atmosfery wellness, czyli relaksu, aktywności i harmonii.

To inspiracyjna degustacja miodów, warsztat o zdrowym stylu życia, poranny rozruch z trenerem, czy wycieczka w góry.
Bez znaczenia jaką formę rezerwacji wybierzesz każdego dnia mamy dla Ciebie moc dodatkowych wrażeń.

Sprawdź nasz harmonogram atrakcji na najbliższe dni.

Natura

Hotel otoczony jest przepięknym, ponad dziesięciohektarowym, zabytkowym Parkiem. W otoczeniu zieleni można odpocząć, zrelaksować się i nabrać energii. Otoczenie i położenie obiektu oraz tradycja miejsca i historyczny charakter pałacu są inspiracją dla atmosfery biowellness i celebrowania życia w zgodzie z naturą.

Dobry

Sen

Dbamy o komfortowy sen naszych Gości nie tylko dzięki wygodnym materacom, ale również tworząc wyjatkową atmosferę w pokoju.

Dobry sen jest niezastąpiony dla naszego organizmu- pozytywnie oddziaływuje na samopoczucie, utrzymuje ciało i ducha w równowadze, zapewnia gotość do działania.

Nasz Serwis Dobrego Snu to nie tylko przewietrzenie i zaciemnienie pokoju, zaścielenie łóżka do snu, ale także złote mleko, rumianek, poduszka z łuski gryczanej, poduszka z orkiszem z lawendą i płatkami róży lub poduszka z orkiszem i listkami dębu.

W Dębowym troska o sen Gości jest jednym z naszych priorytetów.

newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij