Weekend z polskim winem 18-20.10.2019

  1. Naturalnie dla przyjemności
  2. Pokoje i pakiety
  3. Pakiety pobytowe
  4. Szczegóły pakietu
  • 2 noce
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Zapraszamy na weekend z polskim winem na Dolnym Śląsku. Przewodnikami po polskim winiarstwie będą redaktorzy Winicjatywy i magazynu Ferment Maciej Nowicki i Sławomir Sochaj. W trakcie trzech dni spędzonych w leżącym u podnóża Gór Sowich urokliwym Hotelu Dębowym nie zabraknie wielu atrakcji.

Weekend rozpocznie się piątkową kolacją w czasie której redaktorzy Winicjatywy i Fermentu dobiorą najciekawsze wina z dolnośląskich winnic do dań zaproponowanych przez Szefa Kuchni Hotelu Dębowy. 

Sobotę rozpoczniemy od warsztatów degustacyjnych (ABC wina, łączenie wina i serów, najciekawsze połączenia win w gastronomii), by następnie udać się na wycieczkę do Winnicy Silesian. To nie tylko jeden z największych debiutów tego roku (11 hektarów winnic, ale i przykład znakomitej rewitalizacji historycznych budynków stajennych, dziś mieszczących winiarnie). Dwa z win producenta, które będzie można spróbować w czasie degustacji zdążyły już otrzymać wyróżnienia na konkursie win Polskie Korki w poznańskim SPOT – najbardziej wymagającym konkursie w kraju. Wieczorem na wszystkich czekać będzie kolejna kolacja – tym razem towarzyszyć jej będą wybrane wina z całego kraju. W niedzielę, przed wyjazdem, zainteresowani będą mogli wziąć udział w jeszcze jednym warsztacie winiarskim.

W czasie całego pobytu goście skorzystać będą mogli z innych przyjemności dla duszy i ciała: zewnętrznej strefy biowellness z biostawem kąpielowym, codziennymi seansami saunowymi i tarasami rekreacyjnymi, a także innymi atrakcjami dostępnymi w Hotelu Dębowym.

Szczegóły weekendowego pakietu z polskim winem możecie znaleźć poniżej.

PAKIET OBEJMUJE :

DLA KOMFORTU I DOBREGO SAMOPOCZUCIA: 

-2 noclegi w stylowych wnętrzach Hotelu Dębowy Rezydencji Dębowej**** lub Pałacu***

-ekskluzywny bufet śniadaniowy z możliwością skomponowania świeżo wyciskanych soków na bazie ekologicznych warzyw i owoców 

- 2 wyśmienite 3-daniowe kolacje skomponowane przez Szefa Kuchni, w towarzystwie polskiego wina.

 

DLA EDUKACJI I RELAKSU PRZY POLSKIM WINIE:

- zajęcia z food paringu, degustacje win i serów, panele dyskusyjne

- wycieczka do Winnicy Silesiana połączona z degustacjąDLA DUSZY I CIAŁA:

-rytuał saunowy "Uczta Dionizosa" poprowadzony przez saunamistrzów. Rytuał ten to nasza winna wariacja, 3 wyjątkowe seanse saunowe z muzyką oraz przekąskami.

-nielimitowany dostęp do zewnętrznej strefy biowellness z biostawem kąpielowym, codziennymi seansami saunowymi oraz tarasami rekreacyjnymi

-możliwość korzystania z codziennego harmonogramu atrakcji


W związku z dużym zainteresowaniem zabiegami w senseSpa, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację dodatkowych zabiegów przed Państwa przybyciem tel.690995993

*Pakiet odbędzie się przy minimum 12 osobach

Ważne

informacje

Przyjazd: 15:00
Wyjazd: 12:00

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Warunki anulacji

Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.

Metody płatności
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Sprawdź aktualne Pakiety pobytowe

Pobyt w Dębowym to inspiracyjna degustacja miodów, warsztat o zdrowym stylu życia, rozruch z trenerem, wycieczka w góry.

Pokaż wszystkie
newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij