Biowellness und SPA

Ankunft
27. 05
Reise
28. 05
  1. STARTSEITE
  2. Biowellness und SPA
  3. Biowellness und SPA

Philosophie Biowellness

Tutaj możesz wymagać spokoju...Cisza, śpiew ptaków, szelest drzew, delikatna muzyka...
tu odnajdziesz równowagę. Ofertę Dębowego skomponowaliśmy w ten sposób, aby wypoczywać i rewitalizować siły. Przestrzenie stworzyliśmy tak, aby edukowały, inspirowały i zachęcały do autoodnowy, regeneracji, aktywności, czy zdrowego odżywiania ​

Zewnętrzna

Strefa Biowellness

"

To nasza Dębowa saunowa strefa regeneracji i redukcji stresu zlokalizowana w pałacowym Parku.

Sauna fińska dla 20 osób oraz studio głębokiego wypoczynku, w naturalnej atmosferze eterów pochodzących z limby alpejskiej, otoczone tarasami wypoczynkowymi, nad wyjątkowym dla hartowania zdrowia i ciała biostawem kąpielowym.

Zobacz więcej.

"
zgodnie z naturą

senseSPA

senseSPA to pierwsze w Polsce SPA, w którym kompleksowo wykorzystujemy właściwości miodu i produktów pszczelich do pielęgnacji zdrowia i urody. Inspiracją dla nas jest tradycja regionu znanego z produkcji miodu.

Wykorzystujemy do zabiegów również inne składniki naturalne- sól, aloes, winogrona, czekoladę, szlachetne błota i glinki oraz zioła.

Zobacz więcej.

Aktywny

Relaks

"

Pobyt w Dębowym to nie tylko nocleg.

Poza relaksem gwarantujemy naszym Gościom także niecodzienne przeżycia oraz możliwość nauki nowych umiejętności. Specjalnie przygotowane codzienne harmonogramy obejmują atrakcje z trzech różnych obszarów: ruchowe, integracyjne oraz edukacyjne. Mają one na celu stworzenie atmosfery wellness, czyli relaksu, aktywności i harmonii.

To inspiracyjna degustacja miodów, warsztat o zdrowym stylu życia, poranny rozruch z trenerem, czy wycieczka w góry.
Bez znaczenia jaką formę rezerwacji wybierzesz każdego dnia mamy dla Ciebie moc dodatkowych wrażeń.

Sprawdź nasz harmonogram atrakcji na najbliższe dni.

"

Natura

Hotel otoczony jest przepięknym, ponad dziesięciohektarowym, zabytkowym Parkiem. W otoczeniu zieleni można odpocząć, zrelaksować się i nabrać energii. Otoczenie i położenie obiektu oraz tradycja miejsca i historyczny charakter pałacu są inspiracją dla atmosfery biowellness i celebrowania życia w zgodzie z naturą.

Dobry

Sen

Dbamy o komfortowy sen naszych Gości nie tylko dzięki wygodnym materacom, ale również tworząc wyjatkową atmosferę w pokoju.

Dobry sen jest niezastąpiony dla naszego organizmu- pozytywnie oddziaływuje na samopoczucie, utrzymuje ciało i ducha w równowadze, zapewnia gotość do działania.

Nasz Serwis Dobrego Snu to nie tylko przewietrzenie i zaciemnienie pokoju, zaścielenie łóżka do snu, ale także złote mleko, rumianek, poduszka z gryką lub sianem, czy czekająca w pokoju hotelowym książka będąca przewodnikiem po świecie dobrego snu.

W Dębowym troska o sen Gości jest jednym z naszych priorytetów.

newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen