Für Medien

Ankunft
17. 02
Reise
18. 02
  1. STARTSEITE
  2. LERNEN SIE DAS HOTEL DĘBOWY KENNEN
  3. Für Medien

Nehmen Sie Kontakt mit uns auf! ERFAHREN SIE MEHR ÜBER DAS HOTEL DĘBOWY UND DAS EULENGEBIRGE

Informacja prasowa

Gdzie nad wodę na Dolnym Śląsku?

Jest tylko jeden sposób, by znaleźć ukojenie w czasie tropikalnych upałów – spędzić go nad wodą. Wbrew pozorom na Dolnym Śląsku nie brak urokliwych, często nieodkrytych miejsc, gdzie wykąpiemy się w zaciszu natury. Zdradzamy osiem malowniczych miejsc do kąpieli na Dolnym Śląsku, o których mogliście nie słyszeć.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

 

Informacja prasowa

8 najbardziej zaskakujących składników, wykorzystywanych w polskich ośrodkach SPA

Nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie pełni relaksu, niż oddanie się aromatycznym, kojącym zabiegom. Kąpiele na wolnym powietrzu czy masaże z wykorzystaniem naturalnych, rzadko spotykanych składników, pozwolą otulić się Wam feerią zapachów i aromatów. Zdradzamy osiem najbardziej zaskakujących składników, wykorzystywanych w polskich ośrodkach SPA, o których mogliście nie słyszeć.

 

Informacja prasowa

Cztery miejsca, w których poczujesz klimat prawdziwej, polskiej jesieni

Jesień, ach to ty! Na terenie naszego kraju nie brakuje miejsc, które właśnie o tej porze roku zachwycają magiczną aurą. Mieniące się złotymi kolorami liście, spadające z drzew kasztany i niepowtarzalny zapach to nieodłączne atrybuty polskiej jesieni. Zamiast spaceru uliczkami Paryża czy wyjazdu do ciepłych krajów warto odkryć urokliwe miejsca, które kryją się tuż za rogiem.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

Boom na poniedziałkowy wypoczynek

Poniedziałkowy ranek mało komu kojarzy się z wypoczynkiem. Dość powszechnie uważa się, że wraz z początkiem tygodnia w hotelach liczba gości mocno spada. Tymczasem w ostatnich miesiącach można zaobserwować trend rosnącej liczby osób, które stawiają na wypoczynek w tych dniach. Według udostępnionych właśnie przez Hotel Dębowy danych w ciągu ostatniego roku liczba ta wzrosła aż o 43%.

Pressemitteilung

HOTEL DĘBOWY BIOWELLNESS & SPA - DAS OFFENBARUNG DES JAHRES IN DER REGION

Im gerade laufenden Wettbewerb Spa Prestige Awards bewerten Wellness-Fans aus ganz Polen die besten Wellness-Objekte im ganzen Land.  Im Finale befinden sich fünf Wellness-Objekte aus Niederschlesien, darunter ist das im Eulengebirge gelegene Hotel Dębowy Biowellness & SPA sogar in drei Kategorien nominiert worden.

newsletter
Lassen Sie sich über die Sonderangebote in unserem Hotel auf dem Laufenden halten.
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen