Außergewöhnliche Ereignisse

Ankunft
23. 09
Reise
24. 09
  1. STARTSEITE
  2. VERANSTALTUNGSKALENDER
  3. Außergewöhnliche Ereignisse

Grudzień 2018

Business Mixer


Zapraszamy na kolejną już edycję  "Business Mixer" - spotkanie przedsiębiorców, lokalnych władz oraz organizacji pozarządowych.
Będzie to wyjątkowa okazja do wymiany poglądów, doświadczeń ofert i kontaktów.

Świąteczne kolacje biznesowe

Kolacje Świąteczne to czas spotkań i imprez firmowych. Doskonała okazja na degustowanie świątecznych potraw w niepowtarzalnej atmosferze i zabytkowych wnętrzach Pałacu Dębowego. Nasze doświadczenie w organizacji takich spotkań będzie dla Państwa gwarancją przeżycia wspaniałych chwil, które na długo pozostaną w pamięci pracowników.

Listopad 2018

09-11.11.2018

Wine Pairing Weekend

Zabierzemy Was w podróż po tajemniczym świecie win.  W trakcie weekendu poznacie sekrety tworzenia tego wyjątkowego trunku, poddacie się uczcie dla kubków smakowych podczas degustacji z ekspertem winiarskim i zrelaksujecie się w zapewniającej młodość kąpieli w winie w senseSPA.

Zobacz więcej i zarezerwuj.

23-25.11.2018

Weekend andrzejkowy

Spędź z nami pełen magii i dobrej zabawy weekend andrzejkowy. Wykwintne menu skomponowane przez naszego Szefa Kuchni wraz ze specjalnie dobranym winem oraz moc andrzejkowych niespodzianek, a wszystko to przy akompaniamencie muzyki na żywo. Więcej informacji już wkrótce.

Październik 2018

05-07.10.2018

Oktoberfest w Dębowym

Wszystkich miłośników złotego trunku zapraszamy na pierwszy Oktoberfest w Dębowym. Degustacje piw z lokalnych dolnośląskich browarów oraz piwny jarmark w sobotę 06.10.2018 to świetny pomysł na październikowy weekend!

Wrzesień 2018

07-09.09.2018

Joga, Body & Mind Weekend

To będzie inspirujący i energetyczny weekend. Czas poświęcony sobie pozwoli Ci naładować akumulatory i naprawdę się zrelaksować. Zapraszamy na Joga, Body & Mind Weekend, który odkryje przed Tobą fascynujący świat duszy i ciała.

07-09.09.2018

Weekend z jogą

Zapraszamy na ostatni w tym roku Weekend z jogą. Zgodnie z Ayurvedą życie manifestuje się jako kombinacja ciała, umysłu i ducha. Kluczowe dla utrzymania dobrego stanu zdrowia jest harmonijne dbanie o wszystkie te trzy elementy. Zapraszamy na regenerację ciała, pobudzenie umysłu i ukojenie ducha. Te trzy elementy harmonizować będziemy poprzez wegetariańskie bio posiłki, łagodną jogę i zabiegi w strefie biowellnes. Na koniec ukołyszemy wszystkich w falach dźwięków mis i gongu.

Zobacz więcej i zarezerwuj.

14-16.09.2018

Biowellness Weekend

Odkryj medytację, relaksujące masaże, kojące zabiegi na twarz, odprężające zajęcia z jogi i tańca oraz kreatywne warsztaty.Podaruj sobie chwilę odpoczynku od miejskiego zgiełku i odzyskaj siły witalne.

Ceremonia równonocy jesiennej

Jesienna równonoc to czas równowagi między światłem i ciemnością, czas zbiorów i wdzięczności dla matki natury, za jej dary dla nas, a także czas refleksji i planowania przyszłości. W Dębowym to też doskonały moment na rozpoczęcie saunowania w chłodnym jesienno-zimowym sezonie. Zapraszamy na pachnący jesienią i rozgrzewający rytuał w Apiforium w Zewnętrznej Strefie Biowellness. 
 

28-30.09.2018

Wine Pairing Weekend

Zabierzemy Was w podróż po tajemniczym świecie win.  W trakcie weekendu poznacie sekrety tworzenia tego wyjątkowego trunku, poddacie się uczcie dla kubków smakowych podczas degustacji z ekspertem winiarskim i zrelaksujecie się w zapewniającej młodość kąpieli w winie w senseSPA.

Zobacz więcej i zarezerwuj.

Sierpień 2018

17-19.08.2018

Dance & Music Weekend

Taniec i muzyka to nasz pomysł na jeden z sierpniowych weekendów. Relaksacja przy muzyce w Euforium, czy rytuał saunowy Latino to tylko część atrakcji, jakie zaplanowaliśmy. W Dębowym zainspirujesz się, wytańczysz stres i odpoczniesz.

Lipiec 2018

08.07.2018 godz.15:00-18:00

Koncert M PROJECT Wiktoria&Dawid

08.07.2018 (niedziela) w godzinach 15:00-18:00 zapraszamy na koncert muzyki na żywo w wykonaiu duetu M PROJECT. Gitarzysta jest absolwentem kierunku Jazz i muzyka estradowa oraz absolwentem Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu. Jest aktywnym estradowo muzykiem oraz nauczycielem w szkole muzycznej. Wokalistka trenowała swój głos w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Nysie w klasie wokalu. Od pięciu lat współtworzą razem wiele muzycznych projektów.

Kliknij, aby posłuchać.

08.07.2018 godz.13:00-19:00

Letni Jarmark Dębowego

08.07.2018 (niedziela) w godzinach 13:00-19:00 zapraszamy na kolejny Jarmark na terenie zabytkowego parku w Dębowym. Regionalne pyszności zaprezentują wytwórcy, którzy stawiają na lokalność, szczerość i naturalne smaki. Każdy, kto przybędzie na wydarzenie, będzie mógł skosztować i zakupić regionalne miody, sery czy piwo. Lokalne specjały oraz doatkowe atrakcje dla najmłodszych i nie tylko sprawiają, że nasz Jarmark to bardzo ciekawy sposób na spędzenie niedzieli w relaksującym otoczeniu przyrody. Wstęp bezpłatny. Zobacz więcej.

27-29.07.2018

Champagne & Chillout Weekend

Co powiesz na relaks na leżaku, chwilę zapomnienia w hamaku lub przyjemnie orzeźwiającą kąpiel w Biostawie przy lampce szampana? Do tego pyszny lunch i popołudniowy chillout w otoczeniu przyrody hotelowego parku. Zapraszamy na Champagne & Chillout Weekend w Dębowym!

Czerwiec 2018

08.06.2018

Wieczór Konesera

Błękit morza, czerwień ziemi, srebrzysta zieleń starożytnych drzew oliwnych...Intensywne aromaty Morza Śródziemnego wraz z historią. Elegancja i urok tego regionu można znaleźć w każdej butelce Varvaglione. Zapraszamy na kolację oraz degustację wyselekcjonowanych win prowadzoną przez właściciela winnicy Varvaglione i sommeliera z ARS VINI.

Zobacz więcej.

23.06.2018

Noc Kupały- Świętojańskie Saunowanie

Noc Kupały to święto ognia, wody i miłości.  To noc, która poświęcona jest  zakochanym.. z rdzenną słowiańską tradycją, sięgającą całych wieków wstecz!
Zapraszamy na romantyczny rytuał saunowy nad biostawem w Zewnętrznej Strefie Biowellness podczas którego nie zabraknie puszczania wianków, tańców, wspólnej zabawy przy ognisku oraz nocnej kąpieli w biostawie przy blasku księżyca.

 
Zarezerwuj:
tel. 74 833 10 31
e-mail: recepcja@hoteldebowy.pl

Mai 2018

Podaruj chwilę przyjemności

Dzień Mamy w senseSPA

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług.” (Herman Auerbach)

Zamiast kolejnego bukietu kwiatów i pudełka czekoladek podaruj swojej Mamie chwilę przyjemności.
Podziękuj jej za trud wychowania, za uśmiech i wszystkie pogodne dni pełne beztroski.
 
 
01.05.2018 o godz.16:00

Koncert duetu Anna Malek i Wojtek Bergander

Wojtek jest jak serce basu, Ania natomiast jest Jego duszą.

Razem tworzą dokładnie to, co im się wyśniło.
Ich wspólnym mianownikiem jest...muzyka.
Obecnie pracują nad autorskim materiałem na debiutancki album.
Poprzez pisanie muzyki i tekstów chcą wyrażać siebie i robić to co najbardziej kochają.
Ze swoimi piosenkami zadebiutowali na wrocławskim Antykabarecie ""Dobry Wieczór we Wrocławiu"".

April 2018

21.03.2018

Nowe wiosenne menu w Restauracji Ogrodowej

newsletter
Lassen Sie sich über die Sonderangebote in unserem Hotel auf dem Laufenden halten.
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen