Bioweekend 22-23.06.2019 Jedyne takie wydarzenie na Dolnym Śląsku

Przyjazd
15. 06
Wyjazd
16. 06
  1. Strona główna
  2. Bioweekend 2019
  3. Bioweekend 22-23.06.2019

22-23.06.2019 Bioweekend

Zapraszamy na pierwszą edycję BIOWEEKENDU, wydarzenia poświęconego zdrowemu stylowi życia, wellness, ekologii oraz równowadze fizycznej i duchowej. 

 

Do kogo kierowane jest wydarzenie?

Bioweekend w Hotelu Dębowym, to wydarzenie dedykowane miłośnikom zdrowego stylu życia, wellness, ekologii oraz równowagi fizycznej i duchowej.

Śledź wydarzenie na Facebooku

Gdzie?

Bioweekend odbędzie się na terenie kompleksu Hotelu Dębowego Biowellness&Spa, w jego zabytkowych wnętrzach jak również w przepięknym 10 hektarowym zabytkowym parku.

Hotel Dębowy położony jest zaledwie 60km  od Wrocławia, z dala od miejskiego zgiełku.

W trakcie trwania Bioweekendu zapewniona będzie baza noclegowa, a także możliwość skorzystania z zabiegów SenseSpa pierwszego w Polsce Spa pracującego w formule Apiterapii.

Kontakt w sprawie rezerwacjirecepcja@hoteldebowy.pl tel. 748331031

 

Warsztaty i wykłady prowadzone przez naszych Gości

W trakcie Bioweekendu na Gości z Dolnego Śląska i reszty Polski będą czekać wspaniałe warsztaty, wykłady poświęcone m.in. zdrowej kuchni, ekologii, równowadze duchowej prowadzone przez znanych ekspertów.  Wydarzenie będzie szansą poznania tajników zdrowego, ekologicznego stylu życia i nowych smaków. Uczestnicy będą mieli szansę wymienić swoje poglądy z ekspertami, blogerami i dziennikarzami.

Sprawdź harmonogam wykładów i warsztatów.

 

Program

Bioweekend to nie tylko wiedza i twórcze warsztaty, ale również bogaty program zajęć jogi i medytacji prowadzony przez najlepszych trenerów: Iwonę Rasińską, Mateusza Dekert oraz Kasię Gubałę. Zapraszamy również na pełne klimatu koncerty mis i gongów przy tarasach rekreacyjnych jak i gitarowy recital Wojtka Kiełbasy.

 

BIO Jarmark

Nie zabraknie również lokalnych, ekologicznych  i zdrowych produktów z możliwością poznania lokalnych dostawców i producentów, którzy z pasją i sercem tworzą swoje produkty.

Czesław Piasecki „Pasieka pod Lasem”
Esito – Kosmetyki naturalne
Sery Lutomierskie
Browar Bielawa – lokalne piwo
Z natury lepsze - kosmetyki naturalne
Diana Krechowska - ceramika, biżuteria
Biosensual - świece i olejki eteryczne
Ars Vini - wina
Winnica Bielawska – lokalna winnica
Katarzyna Michałowska – herbaty, zioła
W Trójkącie - piekarnia z Wrocławia
Mleczni Bracia – produkty wegańskie
Nomag – eko i bio gastronomia 
Paweł Kobielus – wegetariańska gastronomia
Kuferek Smaków - przyprawy, żywność i kosmetyki naturalne 
Oleje Naturalne
Vroclinki - praliny wegańskie
Igloteka - producent lodów naturalnych
Funky food - wege catering

 

Strefa dla dzieci

W ramach Bioweekendu przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, w której będą odbywały się warsztaty, ciekawe zajęcia manualne, gry, zabawy, animacje i inne niespodzianki

 

Zarezerwuj czas już dzisiaj! 

GOŚCIE SPECJALNI

Katarzyna Gubała

Propagatorka zdrowego żywienia, autorka książek, m.in. „Warzywa górą! Od korzeni po liście”. W roślinnej kuchni specjalizuje się od lat. Z niezwykłą energią urzeczywistnia marzenia o tym, by wege dania gościły w polskich domach i restauracjach. Koordynatorka ogólnopolskiej kampanii fundacji Viva „Zostań wege na 30 dni”. Jest autoryzowanym audytorem marki V-label – szwajcarskiego znaku jakości dla wegańskich i wegetariańskich lokali. Wieloletnia redaktor naczelna magazynu „Slowly Veggie” z wegetariańską i wegańską kuchnią oraz “Wege przewodnika”. Gotuje zarówno w domu, jak i podczas kulinarnych warsztatów. Zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia, ekologii, medytacji i uważności. Bomba pozytywnej energii.

Mateusz Deker

Z jogą ma do czynienia właściwie od dziecka. Osobą, która pokazała mu jogę, jest jedna z prekursorek jogi w Polsce – Maria Stróżyk. Początkowo udział w zajęciach traktował jako zabawę i receptę na spędzenie wolnego czasu.

W trakcie trzech pobytów w Indiach uczył się metody Ashtanga Vinyasa pod okiem Sharatha Joisa – wnuka Pattabhiego Joisa oraz dyrektora Krishna Pattabhi Jois Ashtanga Yoga Institute, który autoryzował go do uczenia zarówno Pierwszej jak i Drugiej Serii Ashtanga Yoga (KPJAYI Authorized level 2). Spędził łącznie 9 miesięcy na codziennej praktyce jogi w Instytucie. W lutym 2019 po raz pierwszy miał okazję asystować swojemu Nauczycielowi Sharatowi Joisowi w prowadzeniu zajęć w KPJAYI w Mysore.

Krzysztof Słowiński

Ukończył Wydział Lekarski, studia doktoranckie i specjalizację z okulistyki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Konsultant Ajurwedy Maharishiego od 2009 roku. Ukończył szkolenie w Maharishi College of Perfect Health na Maharishi European Research University w Holandii. Dodatkowe kursy i szkolenia: Pancha Karma, VedAroma (terapia zapachami), terapia Marma (masaż punktów energetycznych na ciele), koordynator Vastu Maharishiego (architektura wedyjska), nauczyciel Transcendentalnej Medytacji.

Iwona Rasińska

Na ścieżce jogi jest już ponad 10 lat.. Świadomy rozwój rozpoczął się ponad 10 lat temu i od tego czasu trwa nieprzerwanie. Ashtanga to jej własna praktyka, na zajęciach najczęściej łączy jednak typową Hatha Jogę z elementami Ashtangi. Uzupełnia praktykę  -bieganiem. Ukończyła 13 maratonów. Joga to dla niej stan umysłu – to nie element, a sposób życia.

Katarzyna i Andrzej Michałowscy

Katarzyna Michałowska - certyfikowana terapeutka, kurs Terapii Światłem Kamieni Szlachetnych wg Maharishiego ukończyła w Maharishi College of Perfect Healt na Maharishi European Research University w Holandii. Ukończyła kursy Uniwersytetu Otwartego Maharishiego Mahesh Yogi takie jak: Kurs Całkowitej Wiedzy, Kurs Doskonałego Człowieka I i II, Kurs Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości, Kurs Wastu Maharishiego, Kurs Nauki o Twórczej Inteligencji, Kurs Profilaktyki Zdrowotnej. Jest również certyfikowaną nauczycielką Transcendentalnej Medytacji.

Andrzej Michałowski - nauczyciel Transcendentalnej Medytacji® od 1992 roku. Koordynator Wastu Maharishiego i Programu Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości. Prowadził kursy Maharishiego Mahesh Yogi: “Kurs Całkowitej Wiedzy” oraz “Kursy Doskonalego Człowieka 1/2”, „Wastu Maharishiego”. 

Łucja Wierzchowska

Redaktor naczelna magazynu V mag, który prowadzi wspólnie z przyjaciółką Weroniką i znakomitą redakcją pełną świadomych ludzi. Z wykształcenia jest skandynawistką, ale źródło swojej największej pasji odnalazła w diecie roślinnej, less waste oraz mindfulness. Mottem Łucji i magazynu V mag jest „życie bez przesady”, czyli poszukiwanie złotego środka między codzienną gonitwą za sukcesem, a spokojnym życiem zgodnym z naturą. 

Monika Słowińska

Ekspert mądrej pielęgnacji i profilaktyki zdrowia. Twórca marki Biosensual, naturalnych kosmetyków oraz aromaterapeutycznych świec do masażu ciała. Autorka projektu „Piersi w SPA” programu profilaktyki zdrowych piersi. Od lat przekonuje kobiety, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Certyfikowany diagnosta bio rezonansu magnetycznego. Od 18 lat w branży kosmetycznej, łączy mądrą i naturalną pielęgnację w życiu prywatnym i biznesie.

Agnieszka i Karol Tereszczyńscy

Agnieszka Tereszczyńska - od ponad 10 lat zajmuje się zdrowiem pacjentów. Jej codzienna praca to gabinet, indywidualne spotkania jak również spotkania dla firm. W swojej pracy zwraca uwagę na holistyczne podejście. Wszystkie sfery zdrowie, życie prywatne, życie zawodowe, sen, odżywianie oraz indywidualnie dobrana forma ruchu mogą wpływać na wydolność w ciągu dnia. 

Karol Tereszczyński - doświadczenie zawodowe zdobywał pracując z wieloma drużynami sportowymi. Jest fizjoterapeutą oraz osteopatą. Osteopatia to filozofia oparta na prawach natury. Każdy organizm ma zdolność do samoregulacji i uzdrawiania. Należy mu stworzyć odpowiednie warunki do prawidłowego funkcjonowania. Osteopatia łączy w sobie wszystkie elementy współczesnej medycyny patrząc na ciało człowieka holistycznie.

newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij