Dla mediów

Przyjazd
17. 02
Wyjazd
18. 02
  1. Strona główna
  2. Poznaj Dębowy
  3. Dla mediów

Skontaktuj się z nami Dowiedz się więcej o Hotelu Dębowym i Górach Sowich

Informacja prasowa

Gdzie nad wodę na Dolnym Śląsku?

Jest tylko jeden sposób, by znaleźć ukojenie w czasie tropikalnych upałów – spędzić go nad wodą. Wbrew pozorom na Dolnym Śląsku nie brak urokliwych, często nieodkrytych miejsc, gdzie wykąpiemy się w zaciszu natury. Zdradzamy osiem malowniczych miejsc do kąpieli na Dolnym Śląsku, o których mogliście nie słyszeć.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

 

Informacja prasowa

8 najbardziej zaskakujących składników, wykorzystywanych w polskich ośrodkach SPA

Nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie pełni relaksu, niż oddanie się aromatycznym, kojącym zabiegom. Kąpiele na wolnym powietrzu czy masaże z wykorzystaniem naturalnych, rzadko spotykanych składników, pozwolą otulić się Wam feerią zapachów i aromatów. Zdradzamy osiem najbardziej zaskakujących składników, wykorzystywanych w polskich ośrodkach SPA, o których mogliście nie słyszeć.

 

Informacja prasowa

Cztery miejsca, w których poczujesz klimat prawdziwej, polskiej jesieni

Jesień, ach to ty! Na terenie naszego kraju nie brakuje miejsc, które właśnie o tej porze roku zachwycają magiczną aurą. Mieniące się złotymi kolorami liście, spadające z drzew kasztany i niepowtarzalny zapach to nieodłączne atrybuty polskiej jesieni. Zamiast spaceru uliczkami Paryża czy wyjazdu do ciepłych krajów warto odkryć urokliwe miejsca, które kryją się tuż za rogiem.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

Boom na poniedziałkowy wypoczynek

Poniedziałkowy ranek mało komu kojarzy się z wypoczynkiem. Dość powszechnie uważa się, że wraz z początkiem tygodnia w hotelach liczba gości mocno spada. Tymczasem w ostatnich miesiącach można zaobserwować trend rosnącej liczby osób, które stawiają na wypoczynek w tych dniach. Według udostępnionych właśnie przez Hotel Dębowy danych w ciągu ostatniego roku liczba ta wzrosła aż o 43%.

Informacja prasowa

Hotel Dębowy Biowellness & SPA objawieniem roku w regionie

W trwającym właśnie konkursie Spa Prestige Awards amatorzy relaksu z całej Polski oceniają najlepsze obiekty SPA w kraju. W finałowej rozgrywce znalazło się pięć SPA z Dolnego Śląska, wśród nich nominowany w aż trzech kategoriach Hotel Dębowy Biowellness & SPA. położony w Górach Sowich.

Zobacz informację prasową i dowiedz się więcej.

newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij