Saunowe Andrzejki 27-29.11.2020

  1. Naturalnie dla przyjemności
  2. Pokoje i pakiety
  3. Pakiety pobytowe
  4. Szczegóły pakietu
  • 2 noce
  • HB - Śniadanie i obiadokolacja
Zapraszamy na Andrzejkowe Saunowanie w Hotelu Dębowy Biowellness&SPA. Oferujemy zupełnie wyjątkowy weekend w doborowym towarzystwie, z pysznym jedzeniem oraz wyjątkowymi tematycznymi seansami saunowymi prowadzonymi przez znanych i nagradzanych Sauna Mistrzów Kacpra Dansiewicza oraz Dawida Bochen.

PROWADZĄCY:
Dawid Bochen - saunamistrz od 11 lat, przedstawiciel i trener Polskiego Towarzystwa Saunowego oraz firmy Bassau - polskiego producenta aromaterapii do sauny, szkoleniowiec z zakresu aromaterapii oraz wykorzystania naturalnych produktów w saunie, laureat Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Świata w przeprowadzaniu seansów aromaterapeutycznych.

Kacper Danisiewicz - saunamistrz z 5cio letnim stażem należący do grona Szkoleniowców Polskiego Towarzystwa Saunowego. Uczestnik wielu turniejów i imprez saunowych. Trzykrotny zwycięzca PTS Classic (mistrzostw Polski seansów saunowych w stylu klasycznym) zwycięzca, indywidualnie i w drużynie najstarszego turnieju saunowego w Polsce Silesian Towel Fight, zwycięzca jednego z turniejów Sauna Cup w 2020r, uczestnik mistrzostw Polski Saunamistrzów 2019 w formule Aufguss show.

PAKIET ZAWIERA:
DLA BEZPIECZEŃSTWA:
- w trosce o Wasze bezpieczeństwo wprowadziliśmy specjalne środki ostrożności, zapraszamy do zapoznania się z nimi - kliknij tutaj.

DLA KOMFORTU I DOBREJ ZABAWY:
Harmonogram pobytu:
PIĄTEK
- wspólna zapoznawcza kolacja z powitalnym drinkiem w pięknych i stylowych wnętrzach Restauracji Tkalnia
- 2 noclegi w komfortowych pokojach Pałacu Dębowego ***
SOBOTA
- bogate śniadanie w formie bufetu szwedzkiego bazujące na lokalnych produktach
- czas wolny, możliwość skorzystania z harmonogramu codziennych aktywności
- Andrzejkowe Saunowanie 17.00-24.00 - zobacz jak wyglądają u nas rytuały saunowe
*kilka słów od Sauna Mistrzów na dobry początek
*pyszna kolacja w formie grilla w Domku Grillowym
*klimatyczne ognisko z grzanym winem i pieczonymi kiełbaskami
*seanse saunowe
*wyjątkowe niespodzianki

NIEDZIELA
-bogate śniadanie w formie bufetu szwedzkiego bazujące na lokalnych produktach
-pożegnanie uczestników

DODATKOWO:
- codzienną możliwość korzystania z Zewnętrznej Strefy Biowellness z jedynym w regionie biostawem kąpielowym, leżakami i wyjątkowymi tarasami do wypoczynku*
- atrakcje, warsztaty zgodnie z harmonogramem aktywności
- bezpłatny monitorowany parking
- internet bezprzewodowy na terenie obiektu

W związku z dużym zainteresowaniem zabiegami w senseSpa, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację dodatkowych zabiegów przed Państwa przybyciem tel.690995993

*W związku z epidemią wirusa COVID-19 Zewnętrzna Strefa Biowellness i zabiegi w senseSPA będą udostępniane zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami Rady Ministrów. Hotel zastrzega sobie możliwość zmiany sposobu podawania posiłków.

U nas masz więcej...Pobyt w Dębowym to nie tylko nocleg. To inspiracyjna degustacja win, warsztat o zdrowym stylu życia, poranny rozruch z trenerem. Każdego dnia mamy dla Ciebie moc dodatkowych wrażeń.

Ważne

informacje

Przyjazd: 15:00
Wyjazd: 12:00

Polityka względem zwierząt

Zwierzęta są akceptowane. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.

Warunki anulacji

Rezerwacja może być bezkosztowo anulowana w terminie do 7 dni przed przyjazdem. W takim przypadku wpłacona przedpłata zostanie zwrócona w terminie 7 dni od zgłoszenia anulowania rezerwacji. W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie lub nie pojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu obiekt obciąży gościa za cały pobyt. W celu zagwarantowania rezerwacji wymagane jest podanie danych karty kredytowej lub dokonanie przedpłaty za cały pobyt za pośrednictwem systemu płatności online.

Metody płatności
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners

Sprawdź aktualne Pakiety pobytowe

Pobyt w Dębowym to inspiracyjna degustacja miodów, warsztat o zdrowym stylu życia, rozruch z trenerem, wycieczka w góry.

Pokaż wszystkie
newsletter

Bądź na bieżąco z promocjami w naszym hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij