Bioweekend 2020 Jedyne takie wydarzenie na Dolnym Śląsku

Arrival
11. 07
Departure
12. 07
  1. Main page
  2. Bioweekend 2020

30.05.2020 Bioweekend 2020

Z przyjemnością ogłaszamy datę kolejnego Bioweekendu!

W dniu 30.05.2020 będziecie mogli uczesniczyć w wydarzeniu poświęconym zdrowemu stylowi życia, wellness, ekologii oraz równowadze fizycznej i duchowej. 

W trakcie Bioweekendu na Gości z Dolnego Śląska i reszty Polski będą czekać wspaniałe warsztaty, wykłady poświęcone m.in. zdrowej kuchni, ekologii, równowadze duchowej prowadzone przez znanych ekspertów.  Wydarzenie będzie szansą poznania tajników zdrowego, ekologicznego stylu życia i nowych smaków. 

 

Katarzyna Gubała

Propagatorka zdrowego żywienia, autorka książek, m.in. „Warzywa górą! Od korzeni po liście”. W roślinnej kuchni specjalizuje się od lat. Z niezwykłą energią urzeczywistnia marzenia o tym, by wege dania gościły w polskich domach i restauracjach. Koordynatorka ogólnopolskiej kampanii fundacji Viva „Zostań wege na 30 dni”. Jest autoryzowanym audytorem marki V-label – szwajcarskiego znaku jakości dla wegańskich i wegetariańskich lokali. Wieloletnia redaktor naczelna magazynu „Slowly Veggie” z wegetariańską i wegańską kuchnią oraz “Wege przewodnika”. Gotuje zarówno w domu, jak i podczas kulinarnych warsztatów. Zakręcona na punkcie zdrowego jedzenia, ekologii, medytacji i uważności. Bomba pozytywnej energii.

Krzysztof Słowiński

Ukończył Wydział Lekarski, studia doktoranckie i specjalizację z okulistyki na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Konsultant Ajurwedy Maharishiego od 2009 roku. Ukończył szkolenie w Maharishi College of Perfect Health na Maharishi European Research University w Holandii. Dodatkowe kursy i szkolenia: Pancha Karma, VedAroma (terapia zapachami), terapia Marma (masaż punktów energetycznych na ciele), koordynator Vastu Maharishiego (architektura wedyjska), nauczyciel Transcendentalnej Medytacji.

Iwona Rasińska

Na ścieżce jogi jest już ponad 10 lat.. Świadomy rozwój rozpoczął się ponad 10 lat temu i od tego czasu trwa nieprzerwanie. Ashtanga to jej własna praktyka, na zajęciach najczęściej łączy jednak typową Hatha Jogę z elementami Ashtangi. Uzupełnia praktykę  -bieganiem. Ukończyła 13 maratonów. Joga to dla niej stan umysłu – to nie element, a sposób życia.

Katarzyna i Andrzej Michałowscy

Katarzyna Michałowska - certyfikowana terapeutka, kurs Terapii Światłem Kamieni Szlachetnych wg Maharishiego ukończyła w Maharishi College of Perfect Healt na Maharishi European Research University w Holandii. Ukończyła kursy Uniwersytetu Otwartego Maharishiego Mahesh Yogi takie jak: Kurs Całkowitej Wiedzy, Kurs Doskonałego Człowieka I i II, Kurs Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości, Kurs Wastu Maharishiego, Kurs Nauki o Twórczej Inteligencji, Kurs Profilaktyki Zdrowotnej. Jest również certyfikowaną nauczycielką Transcendentalnej Medytacji.

Andrzej Michałowski - nauczyciel Transcendentalnej Medytacji® od 1992 roku. Koordynator Wastu Maharishiego i Programu Edukacji Opartej na Rozwoju Świadomości. Prowadził kursy Maharishiego Mahesh Yogi: “Kurs Całkowitej Wiedzy” oraz “Kursy Doskonalego Człowieka 1/2”, „Wastu Maharishiego”. 

Łucja Wierzchowska

Redaktor naczelna magazynu V mag, który prowadzi wspólnie z przyjaciółką Weroniką i znakomitą redakcją pełną świadomych ludzi. Z wykształcenia jest skandynawistką, ale źródło swojej największej pasji odnalazła w diecie roślinnej, less waste oraz mindfulness. Mottem Łucji i magazynu V mag jest „życie bez przesady”, czyli poszukiwanie złotego środka między codzienną gonitwą za sukcesem, a spokojnym życiem zgodnym z naturą. 

Monika Słowińska

Ekspert mądrej pielęgnacji i profilaktyki zdrowia. Twórca marki Biosensual, naturalnych kosmetyków oraz aromaterapeutycznych świec do masażu ciała. Autorka projektu „Piersi w SPA” programu profilaktyki zdrowych piersi. Od lat przekonuje kobiety, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Certyfikowany diagnosta bio rezonansu magnetycznego. Od 18 lat w branży kosmetycznej, łączy mądrą i naturalną pielęgnację w życiu prywatnym i biznesie.

Agnieszka i Karol Tereszczyńscy

Agnieszka Tereszczyńska - od ponad 10 lat zajmuje się zdrowiem pacjentów. Jej codzienna praca to gabinet, indywidualne spotkania jak również spotkania dla firm. W swojej pracy zwraca uwagę na holistyczne podejście. Wszystkie sfery zdrowie, życie prywatne, życie zawodowe, sen, odżywianie oraz indywidualnie dobrana forma ruchu mogą wpływać na wydolność w ciągu dnia. 

Karol Tereszczyński - doświadczenie zawodowe zdobywał pracując z wieloma drużynami sportowymi. Jest fizjoterapeutą oraz osteopatą. Osteopatia to filozofia oparta na prawach natury. Każdy organizm ma zdolność do samoregulacji i uzdrawiania. Należy mu stworzyć odpowiednie warunki do prawidłowego funkcjonowania. Osteopatia łączy w sobie wszystkie elementy współczesnej medycyny patrząc na ciało człowieka holistycznie.

newsletter
Stay tuned for our special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close