For the media

Arrival
17. 02
Departure
18. 02
  1. Main page
  2. Get to know Debowy
  3. For the media

Contact us LEARN MORE ABOUT DEBOWY HOTEL AND THE OWL MOUNTAINS

Informacja prasowa

Gdzie nad wodę na Dolnym Śląsku?

Jest tylko jeden sposób, by znaleźć ukojenie w czasie tropikalnych upałów – spędzić go nad wodą. Wbrew pozorom na Dolnym Śląsku nie brak urokliwych, często nieodkrytych miejsc, gdzie wykąpiemy się w zaciszu natury. Zdradzamy osiem malowniczych miejsc do kąpieli na Dolnym Śląsku, o których mogliście nie słyszeć.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

 

Informacja prasowa

8 najbardziej zaskakujących składników, wykorzystywanych w polskich ośrodkach SPA

Nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie pełni relaksu, niż oddanie się aromatycznym, kojącym zabiegom. Kąpiele na wolnym powietrzu czy masaże z wykorzystaniem naturalnych, rzadko spotykanych składników, pozwolą otulić się Wam feerią zapachów i aromatów. Zdradzamy osiem najbardziej zaskakujących składników, wykorzystywanych w polskich ośrodkach SPA, o których mogliście nie słyszeć.

 

Informacja prasowa

Cztery miejsca, w których poczujesz klimat prawdziwej, polskiej jesieni

Jesień, ach to ty! Na terenie naszego kraju nie brakuje miejsc, które właśnie o tej porze roku zachwycają magiczną aurą. Mieniące się złotymi kolorami liście, spadające z drzew kasztany i niepowtarzalny zapach to nieodłączne atrybuty polskiej jesieni. Zamiast spaceru uliczkami Paryża czy wyjazdu do ciepłych krajów warto odkryć urokliwe miejsca, które kryją się tuż za rogiem.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

Boom na poniedziałkowy wypoczynek

Poniedziałkowy ranek mało komu kojarzy się z wypoczynkiem. Dość powszechnie uważa się, że wraz z początkiem tygodnia w hotelach liczba gości mocno spada. Tymczasem w ostatnich miesiącach można zaobserwować trend rosnącej liczby osób, które stawiają na wypoczynek w tych dniach. Według udostępnionych właśnie przez Hotel Dębowy danych w ciągu ostatniego roku liczba ta wzrosła aż o 43%.

For the press

DEBOWY HOTEL BIOWELLNESS & SPA AS THE REGIONAL DISCOVERY OF THE YEAR

In the current Spa Prestige Awards competition fans of relaxation from all over Poland have assessed the best SPA venues in the country. There have been five nominations from the Lower Silesian Region in the final round, including Debowy Hotel Biowellness& SPA located in the Owl Mountains which has been nominated in as many as three categories.

 

newsletter
Stay tuned for our special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close