For the media

Arrival
07. 02
Departure
08. 02
  1. Main page
  2. For the media

Contact us LEARN MORE ABOUT DEBOWY HOTEL AND THE OWL MOUNTAINS

Informacja prasowa

Gdzie nad wodę na Dolnym Śląsku?

Jest tylko jeden sposób, by znaleźć ukojenie w czasie tropikalnych upałów – spędzić go nad wodą. Wbrew pozorom na Dolnym Śląsku nie brak urokliwych, często nieodkrytych miejsc, gdzie wykąpiemy się w zaciszu natury. Zdradzamy osiem malowniczych miejsc do kąpieli na Dolnym Śląsku, o których mogliście nie słyszeć.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

 

Informacja prasowa

8 najbardziej zaskakujących składników, wykorzystywanych w polskich ośrodkach SPA

Nie ma lepszego sposobu na osiągnięcie pełni relaksu, niż oddanie się aromatycznym, kojącym zabiegom. Kąpiele na wolnym powietrzu czy masaże z wykorzystaniem naturalnych, rzadko spotykanych składników, pozwolą otulić się Wam feerią zapachów i aromatów. Zdradzamy osiem najbardziej zaskakujących składników, wykorzystywanych w polskich ośrodkach SPA, o których mogliście nie słyszeć.

 

Informacja prasowa

Cztery miejsca, w których poczujesz klimat prawdziwej, polskiej jesieni

Jesień, ach to ty! Na terenie naszego kraju nie brakuje miejsc, które właśnie o tej porze roku zachwycają magiczną aurą. Mieniące się złotymi kolorami liście, spadające z drzew kasztany i niepowtarzalny zapach to nieodłączne atrybuty polskiej jesieni. Zamiast spaceru uliczkami Paryża czy wyjazdu do ciepłych krajów warto odkryć urokliwe miejsca, które kryją się tuż za rogiem.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

Znamy najlepsze SPA nagrodzone w konkursie Perfect SPA Awards!

Podczas finałowej Gali konkursu Perfect SPA Awards poznaliśmy najlepsze obiekty SPA w kraju. W finałowej rozgrywce po raz pierwszy znalazł się położony w Górach Sowich Hotel Dębowy Biowellness & SPA, który został nagrodzony w kategorii Najlepsze Wellness. 

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

Detoks w wersji slow - nowa moda w świecie SPA

Nie ma lepszego sposobu na rozpoczęcie przygotowań do zbliżającej się wiosny niż przeprowadzenie racjonalnego detoksu. Fraza kojarząca się dotychczas z oczyszczeniem organizmu oznacza jednak dużo więcej – nie tylko pozbycie się toksyn, ale też dążenie do osiągnięcia równowagi i harmonii psychicznej. To skomplikowany proces, dlatego najlepiej przeprowadzać go pod okiem profesjonalistów. Wbrew pozorom, wcale nie musi oznaczać krótkoterminowych, drakońskich diet. Przedstawiamy nowy, ciekawy trend – detoks w wersji slow.

Informacja prasowa

Go-working – tak wygląda praca przyszłości

Poniedziałkowy ranek to zmora wszystkich, którzy pracują na etacie. Na uprzywilejowanej pozycji są freelancerzy, którzy mają większą swobodę wyboru czasu i miejsca pracy. Dotychczas spotykani głównie w kawiarniach i biurach coworkingowych, zaczęli przenosić się… do hoteli! Przedstawiamy najnowszy trend - goworking.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

Gdzie na ferie na Dolnym Śląsku?

Planujesz rodzinny, zimowy wyjazd, podczas którego odpoczniesz od zgiełku codzienności, czy wolisz spędzić w ferie w mieście? Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudzić. Warsztaty taneczne, udział w spektaklu teatralnym czy może rodzinny wyjazd do magicznych miejsc, w których czas się zatrzymał? Przedstawiamy 5 pomysłów na spędzenie niezapomnianych ferii na terenie Dolnego Śląska.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

6 miejsc, w których poczujesz prawdziwie świąteczny klimat

“Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta!” Nie trzeba wyruszać w podróż do Laponii, żeby poczuć prawdziwie świąteczny klimat. Zapach cynamonu, goździków i pomarańczy, kolędy i niespieszne, zimowe spacery – to nieodłączne atrybuty Bożego Narodzenia. Jakie miejsca warto odwiedzić, by poczuć trochę świątecznej magii? Zdradzamy listę magicznych miejsc na terenie naszego kraju rodem z baśni Andersena.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

5 wymarzonych miejsc dla freelancerów

Niekwestionowaną zaletą działalności freelancerów jest możliwość wyboru miejsca pracy. Praca zdalna przywodzi na myśl biura co-workingowe i tętniące życiem kawiarnie. Możliwości jest jednak dużo więcej. Sprawdźcie listę najciekawszych, nieoczywistych miejsc, które sprzyjają kreatywnej pracy.


Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

Gdzie na majówkę na Dolnym Śląsku?

Weekend majowy nie musi oznaczać zatłoczonych plaż i wielu uciążliwych godzin spędzonych w podróży. Wbrew pozorom na Dolnym Śląsku nie brak urokliwych, często nieodkrytych miejsc, gdzie odpoczniemy od zgiełku codzienności w malowniczym otoczeniu. Zdradzamy pięć pomysłów na spędzenie zbliżającego się weekendu majowego na Dolnym Śląsku, o których mogliście nie słyszeć.

Informacja prasowa

Znamy program pierwszej edycji Bioweekendu!

Początek lata to idealny czas na oczyszczenie ciała i umysłu. Już za niewiele ponad miesiąc – 22-23 czerwca – przekonają się o tym goście Bioweekendu, wydarzenia poświęconego w całości zdrowemu stylowi życia, wellness oraz równowadze fizycznej i duchowej. Pierwsza edycja odbędzie się na terenie zabytkowego Hotelu Dębowego. Bioweekend to m.in. inspirujące wykłady i warsztaty, biojarmark, relaks w wielokrotnie nagradzanym SPA i zajęcia dla najmłodszych.

Pobierz pełną informację prasową (PDF)

Informacja prasowa

Boom na poniedziałkowy wypoczynek

Poniedziałkowy ranek mało komu kojarzy się z wypoczynkiem. Dość powszechnie uważa się, że wraz z początkiem tygodnia w hotelach liczba gości mocno spada. Tymczasem w ostatnich miesiącach można zaobserwować trend rosnącej liczby osób, które stawiają na wypoczynek w tych dniach. Według udostępnionych właśnie przez Hotel Dębowy danych w ciągu ostatniego roku liczba ta wzrosła aż o 43%.

For the press

DEBOWY HOTEL BIOWELLNESS & SPA AS THE REGIONAL DISCOVERY OF THE YEAR

In the current Spa Prestige Awards competition fans of relaxation from all over Poland have assessed the best SPA venues in the country. There have been five nominations from the Lower Silesian Region in the final round, including Debowy Hotel Biowellness& SPA located in the Owl Mountains which has been nominated in as many as three categories.

 

newsletter
Stay tuned for our special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close