Życie zaczyna się po 50-tce 17-22.02, 07-12.04, 12-17.05, 09-14.06

  1. Main page
  2. Rooms and packages
  3. Packages
  4. Package deatils
  • 5 nights
  • FB - Full Board
Przygotowany przez nas Pakiet, to oferta dla osób, które mimo upływu lat chcą czerpać z życia jak najwięcej. Hotel Dębowy to miejsce, w którym czas płynie wolniej, tutaj odnajdziesz wewnętrzną równowagę, relaks oraz wzmocnisz kondycję. Zbilansowana dieta, umiarkowany ruch i nasze autorskie warsztaty, to wszystko zainspiruje Cię do autoodnowy, regeneracji, aktywności i zdrowego stylu życia. Oferta jest idealna dla osób planujących swój wolny czas w tygodniu. Pamiętaj! Więcej czasu= więcej możliwości!

Pakiet zawiera:


Dla KOMFORTU I DOBREGO SAMOPOCZUCIA:

-5 noclegów w stylowym i komfortowym pokoju Hotelu Dębowy
-codzienny serwis dobrego snu na życzenie
-całodzienny pakiet kulinarny składający się z 3 głównych posiłków oraz dwóch przekąsek (codzienne bio śniadania skomponowane na bazie lokalnych produktów, odpowiednio zbilansowane lunche i kolacje bogate w minerały młodości oraz 2 zdrowe przekąski w ciągu dnia)

DLA ZDROWIA I URODY
-pakiet zabiegów Spa na miarę Twoich potrzeb - sam wybierz zestaw zabiegowy, który będzie dla Ciebie najlepszy:

*LEPSZY SEN (relaksujący masaż całego ciała + wybrany rytuał na ciało w Apitarium, masaż stóp )
*ZDROWY KRĘGOSŁUP ( 1x rezonansowy masaż pleców, 1 x leczniczy masaż pleców z kinzytapingiem i z elementami terapii manualnej , wybrany rytuał na ciało w Apitarium)
*WIĘCEJ ENERGII ( witalizujący masaż całego ciała , odmładzająca i oczyszczająca kąpiel z solą dr Jentschury, rytuał z miodem i pyłkiem pszczelim w Apitarium
*CONTRA-AGE 50+ ( dobrany indywidualnie zabieg na twarz, odmładzający bogaty w polifenole rytuał z kąpielą w winie , peelingiem i masażem)

-nielimitowany dostęp do zewnętrznej strefy Biowellness z codziennymi seansami saunowymi i relaksem w aromacie sosny

DLA KONDYCJI I RELAKSU:
-codzienny poranny rozruch ( np. Eliksir młodości prosto z Tybetu - poranny rozruch      w Parku, czyli 5 ćwiczeń Tybetańskich Mnichów, które pozwolą przez długie lata cieszyć się witalnością i młodością, Gimnastyka na kręgosłup czy też slowjogging połączony z dendroterapią ( czerpaniem energii z naszych parkowych drzew)
-możliwość udziału w popołudniowej aktywnośc fitness lub relaksacja wg metody dr Jacobsona
-2 x nordic walking lub wycieczka 1,5- 2 godzin po okolicy 
-nielimitowane korzystanie z hotelowej strefy sportowej(tor do gry w bule, boiska do piłki siatkowej i nożnej)
-15% rabatu na wszystkie zabiegi w senseSPA- jedynym w Polsce SPA w formule apiterapii (rabat nie łączy się z innymi promocjami)

DLA ROZWOJU I INSPIRACJI:
-udział w dwóch warsztatach tematycznych na temat zdrowego stylu życia ( np. techniki automasażu i fizjoterapia na co dzień – czyli jak dbać na co dzień o swoją kondycję            i zdrowie; oraz warsztat z przygotowania zielonych koktajli – element diety młodości         i energii
-u nas możesz więcej! wzbogacisz swoje doświadczenie ucząc się nowych umiejętności (m.in. możesz nauczyć się autopeelengu, zobaczyć i poznać życie pszczół w trakcie wycieczki do Pasieki pod Lasem, zgłębisz wiedzę na temat zdrowego odżywiania i oczyszczania i wiele więcej!

DLA ROZRYWKI I PRZYJEMNOŚCI
-wieczór taneczny lub wieczór przy muzyce z degustacją koktajli ( w zależności od harmonogramu tygodnia)
-do dyspozycji gości ( sala bilardowa, kącik szachowy, kącik czytelniczy, możliwość delektowania się posiłkami w hotelowym ogrodzie, chillout w 11-hektarowym parku- leżaki, hamaki i koce ) 


Twój przykładowy dzień w Dębowym*

Godzina

Aktywność

12:00-20:00

Sauna Fińska w Apiforium (zewnętrznej saunie)- sauna sucha (80-100˚C) 

z niskim poziomem wilgotności

12:30-13:00

"Eliksir Młodości Prosto z Tybetu- 5 ćwiczeń tybetańskich mnichów, które pozwolą przez długie lata cieszyć się witalnością, młodością i dobrym samopoczuciem"

15:00-16:00

"Poznaj życie pszczół"- wycieczka do lokalnej zaprzyjaźnionej Pasieki Pod Lasem i warsztaty z Mistrzem Pszczelarstwa Czesławem Piaseckim

17:00-18:00

Degustacja win z lokalnej winnicy. Zapisy w Recepcji. Cena: 60 zł/osoba.

19:30-20:00

Seans leśny w Apiforium (zewnętrznej saunie)

20:00-00:00

Sobotnia Noc Saunowa. Zapisy w Recepcji do godz.15:00. Cena dla Gości Hotelowych 60,-PLN/1 osoba. Cena dla Gości z zewnątrz 80,-PLN/1 osoba, 150,-PLN/para

* Aktualny harmonogram aktywności dostępny w Recepcji Hotelu. Możliwa zmiana harmonogramu ze względu na warunki atmosferyczne oraz sytuacje niezależne od hotelu.

Important

informations

Arrival: 15:00
Departure: 12:00

Pets policy

Pets are accepted. Additional charges may apply.

Cancellation policy

This reservation can be cancelled without costs until 7 days before arrival. In such case the amount paid will be refunded within 7 days after cancellation was submitted. If cancellation is submitted after this time or guest will not show at all, the property will charge whole booked stay. It is required to provide credit card information or make the payment of whole booked stay to guarantee the reservation.

Payment methods
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
newsletter
Stay tuned for our special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close