Unique events

Arrival
16. 07
Departure
17. 07
  1. Main page
  2. Events calendar
  3. Unique events

Listopad 2018

Business Mixer


Zapraszamy na kolejną już edycję  "Business Mixer" - spotkanie przedsiębiorców, lokalnych władz oraz organizacji pozarządowych.
Będzie to wyjątkowa okazja do wymiany poglądów, doświadczeń ofert i kontaktów.

Pakiet Konesera

Zabierzemy Was w podróż po tajemniczym świecie win.  W trakcie weekendu poznacie sekrety tworzenia tego wyjątkowego trunku, poddacie się uczcie dla kubków smakowych podczas degustacji z ekspertem winiarskim i zrelaksujecie się w zapewniającej młodość kąpieli w winie w senseSPA.
 

Październik 2018

Oktoberfest w Dębowym

Wszystkich miłośników złotego trunku zapraszamy na pierwszy Oktoberfest w Dębowym. Degustacje piw z lokalnych dolnośląskich browarów to świetny pomysł na październikowy weekend!

Wrzesień 2018

Ceremonia równonocy jesiennej

Jesienna równonoc to czas równowagi między światłem i ciemnością, czas zbiorów i wdzięczności dla matki natury, za jej dary dla nas, a także czas refleksji i planowania przyszłości. W Dębowym to też doskonały moment na rozpoczęcie saunowania w chłodnym jesienno-zimowym sezonie. Zapraszamy na pachnący jesienią i rozgrzewający rytuał w Apiforium w Zewnętrznej Strefie Biowellness. 
 

Pakiet Konesera

Zabierzemy Was w podróż po tajemniczym świecie win.  W trakcie weekendu poznacie sekrety tworzenia tego wyjątkowego trunku, poddacie się uczcie dla kubków smakowych podczas degustacji z ekspertem winiarskim i zrelaksujecie się w zapewniającej młodość kąpieli w winie w senseSPA.

Sierpień 2018

17-19.08.2018

Letnie Kino Plenerowe

Rozciągnij się na kocu piknikowym lub leżaku pod gołym niebem w towarzystwie przyjaciół, kieliszka dobrego wina oraz popcornu i podziwiaj filmy w otoczeniu natury ... Kino plenerowe to nasz przepis na relaks w ten weekend!

Lipiec 2018

08.07.2018 godz.15:00-18:00

Koncert M PROJECT Wiktoria&Dawid

08.07.2018 (niedziela) w godzinach 15:00-18:00 zapraszamy na koncert muzyki na żywo w wykonaiu duetu M PROJECT. Gitarzysta jest absolwentem kierunku Jazz i muzyka estradowa oraz absolwentem Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu. Jest aktywnym estradowo muzykiem oraz nauczycielem w szkole muzycznej. Wokalistka trenowała swój głos w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia w Nysie w klasie wokalu. Od pięciu lat współtworzą razem wiele muzycznych projektów.

Kliknij, aby posłuchać.

08.07.2018 godz.13:00-19:00

Letni Jarmark Dębowego

08.07.2018 (niedziela) w godzinach 13:00-19:00 zapraszamy na kolejny Jarmark na terenie zabytkowego parku w Dębowym. Regionalne pyszności zaprezentują wytwórcy, którzy stawiają na lokalność, szczerość i naturalne smaki. Każdy, kto przybędzie na wydarzenie, będzie mógł skosztować i zakupić regionalne miody, sery czy piwo. Lokalne specjały oraz doatkowe atrakcje dla najmłodszych i nie tylko sprawiają, że nasz Jarmark to bardzo ciekawy sposób na spędzenie niedzieli w relaksującym otoczeniu przyrody. Wstęp bezpłatny. Zobacz więcej.

27-29.07.2018

Champagne & Chillout Weekend

Co powiesz na relaks na leżaku, chwilę zapomnienia w hamaku lub przyjemnie orzeźwiającą kąpiel w Biostawie przy lampce szampana? Do tego pyszny lunch i popołudniowy chillout w otoczeniu przyrody hotelowego parku. Zapraszamy na Champagne & Chillout Weekend w Dębowym!

Czerwiec 2018

08.06.2018

Wieczór Konesera

Błękit morza, czerwień ziemi, srebrzysta zieleń starożytnych drzew oliwnych...Intensywne aromaty Morza Śródziemnego wraz z historią. Elegancja i urok tego regionu można znaleźć w każdej butelce Varvaglione. Zapraszamy na kolację oraz degustację wyselekcjonowanych win prowadzoną przez właściciela winnicy Varvaglione i sommeliera z ARS VINI.

Zobacz więcej.

23.06.2018

Noc Kupały- Świętojańskie Saunowanie

Noc Kupały to święto ognia, wody i miłości.  To noc, która poświęcona jest  zakochanym.. z rdzenną słowiańską tradycją, sięgającą całych wieków wstecz!
Zapraszamy na romantyczny rytuał saunowy nad biostawem w Zewnętrznej Strefie Biowellness podczas którego nie zabraknie puszczania wianków, tańców, wspólnej zabawy przy ognisku oraz nocnej kąpieli w biostawie przy blasku księżyca.

 
Zarezerwuj:
tel. 74 833 10 31
e-mail: recepcja@hoteldebowy.pl

Maj 2018

Podaruj chwilę przyjemności

Dzień Mamy w senseSPA

„Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług.” (Herman Auerbach)

Zamiast kolejnego bukietu kwiatów i pudełka czekoladek podaruj swojej Mamie chwilę przyjemności.
Podziękuj jej za trud wychowania, za uśmiech i wszystkie pogodne dni pełne beztroski.
 
 
01.05.2018 o godz.16:00

Koncert duetu Anna Malek i Wojtek Bergander

"

Wojtek jest jak serce basu, Ania natomiast jest Jego duszą. 

Razem tworzą dokładnie to, co im się wyśniło. 
Ich wspólnym mianownikiem jest...muzyka. 
Obecnie pracują nad autorskim materiałem na debiutancki album.
Poprzez pisanie muzyki i tekstów chcą wyrażać siebie i robić to co najbardziej kochają.
Ze swoimi piosenkami zadebiutowali na wrocławskim Antykabarecie ""Dobry Wieczór we Wrocławiu"".

Kwiecień 2018

21.03.2018

 

Check our menu offer.

Book a table: + 48 74 833 10 31, e-mail:recepcja@hoteldebowy.pl

newsletter
Stay tuned for our special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close