Weekend z polskim winem 18-20.10.2019

  1. Main page
  2. Rooms and packages
  3. Packages
  4. Package deatils
  • 2 nights
  • Breakfast and Dinner
Zapraszamy na weekend z polskim winem na Dolnym Śląsku. Przewodnikami po polskim winiarstwie będą redaktorzy Winicjatywy i magazynu Ferment Maciej Nowicki i Sławomir Sochaj. W trakcie trzech dni spędzonych w leżącym u podnóża Gór Sowich urokliwym Hotelu Dębowym nie zabraknie wielu atrakcji.

Weekend rozpocznie się piątkową kolacją w czasie której redaktorzy Winicjatywy i Fermentu dobiorą najciekawsze wina z dolnośląskich winnic do dań zaproponowanych przez Szefa Kuchni Hotelu Dębowy. 

Sobotę rozpoczniemy od warsztatów degustacyjnych (ABC wina, łączenie wina i serów, najciekawsze połączenia win w gastronomii), by następnie udać się na wycieczkę do Winnicy Silesian. To nie tylko jeden z największych debiutów tego roku (11 hektarów winnic, ale i przykład znakomitej rewitalizacji historycznych budynków stajennych, dziś mieszczących winiarnie). Dwa z win producenta, które będzie można spróbować w czasie degustacji zdążyły już otrzymać wyróżnienia na konkursie win Polskie Korki w poznańskim SPOT – najbardziej wymagającym konkursie w kraju. Wieczorem na wszystkich czekać będzie kolejna kolacja – tym razem towarzyszyć jej będą wybrane wina z całego kraju. W niedzielę, przed wyjazdem, zainteresowani będą mogli wziąć udział w jeszcze jednym warsztacie winiarskim.

W czasie całego pobytu goście skorzystać będą mogli z innych przyjemności dla duszy i ciała: zewnętrznej strefy biowellness z biostawem kąpielowym, codziennymi seansami saunowymi i tarasami rekreacyjnymi, a także innymi atrakcjami dostępnymi w Hotelu Dębowym.

Szczegóły weekendowego pakietu z polskim winem możecie znaleźć poniżej.

PAKIET OBEJMUJE :

DLA KOMFORTU I DOBREGO SAMOPOCZUCIA: 

-2 noclegi w stylowych wnętrzach Hotelu Dębowy Rezydencji Dębowej**** lub Pałacu***

-ekskluzywny bufet śniadaniowy z możliwością skomponowania świeżo wyciskanych soków na bazie ekologicznych warzyw i owoców 

- 2 wyśmienite 3-daniowe kolacje skomponowane przez Szefa Kuchni, w towarzystwie polskiego wina.

 

DLA EDUKACJI I RELAKSU PRZY POLSKIM WINIE:

- zajęcia z food paringu, degustacje win i serów, panele dyskusyjne

- wycieczka do Winnicy Silesiana połączona z degustacjąDLA DUSZY I CIAŁA:

-rytuał saunowy "Uczta Dionizosa" poprowadzony przez saunamistrzów. Rytuał ten to nasza winna wariacja, 3 wyjątkowe seanse saunowe z muzyką oraz przekąskami.

-nielimitowany dostęp do zewnętrznej strefy biowellness z biostawem kąpielowym, codziennymi seansami saunowymi oraz tarasami rekreacyjnymi

-możliwość korzystania z codziennego harmonogramu atrakcji


W związku z dużym zainteresowaniem zabiegami w senseSpa, bardzo prosimy o wcześniejszą rezerwację dodatkowych zabiegów przed Państwa przybyciem tel.690995993

*Pakiet odbędzie się przy minimum 12 osobach

Important

informations

Arrival: 15:00
Departure: 12:00

Pets policy

Pets are accepted. Additional charges may apply.

Cancellation policy

To confirm this reservation whole stay amount needs to be paid upfront. In case of cancellation, modifications or not showing up at the arrival date no refunds will be made.

Payment methods
Visa Visa Electron MasterCard Maestro American Express Diners
newsletter
Stay tuned for our special offers.
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close